AKTUALNOŚCI

Miło nam zakomunikować, iż dnia 9 listopada w murach naszej Uczelni odbył się uroczysty koncert VIVA POLONIA, po którym nastąpiło wręczenie nagród laureatom i osobom wyróżnionym w konkursie „O100ja Polskości”, zorganizowanego jako VI edycja konkursu "Dzieje Polaków w XX w." Konkurs został przeprowadzony dzięki wsparciu JM Rektora Akademii Pomorskiej w Słupsku, prof. Zbigniewa Osadowskiego.

Jednocześnie pragniemy z ogromną przyjemnością poinformować, że do konkursu nadesłano 34 prace, współtworzone samodzielnie bądź zespołowo. Łączna liczba uczestników konkursu wynosi 41 osób.

 

 

 

Laureatom konkursu oraz autorom wyróżnionych prac serdecznie gratulujemy. Składamy również najszczersze podziękowania za udział w konkursie i jednocześnie zapraszamy do udziału w następnych przedsięwzięciach, organizowanych przez Instytut Historii i Politologii Akademii Pomorskiej w Słupsku.

 

 

 

 

Kontakt

Instytut Historii i Politologii
Akademia Pomorska w Słupsku

ul. Arciszewskiego 22a
76-200 Słupsk

Sekretariat Instytutu
mgr Ewa Skrzypczyk
Pokój nr 47
Telefon: 59 840 53 24
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.