AKTUALNOŚCI

16 listopada 2018 r. w budynku Wydziału Filologiczno-Historycznego naszej Uczelni odbył się kolejny etap projektu: "Jesienna Akademia Historyczna".
Tego dnia gościliśmy w naszych murach uczniów szkół średnich oraz gimnazjalnych wraz z opiekunami, a także mieszkańców naszego regionu, których przywitał Prodziekan ds. Kształcenia i Studentów WFH ks. prof. Józef Szymański.

Zapraszamy do fotorelacji w rozwinięciu.

 

 

Na przybyłych sympatyków historii czekało wiele prezentacji, wykładów i wystaw. Zainteresowani mogli również zapoznać się z ofertą kształcenia prowadzoną przez nasz Instytut.

W ramach JAH odbył się także quiz historyczny dla uczniów szkół średnich z atrakcyjnymi nagrodami (ufundowanymi przez Akademię Pomorską w Słupsku, Dolinę Charlotty REsort & Spa, Alexander Toys). Wygranym nagrody wręczyli: Prodziekan ds. Kształcenia i Studentów WFH ks. prof. Józef Szymański, opiekun Koła Naukowego Historyków AP dr Wojciech Bejda oraz mgr Patrycja Jędrzejewska.

Wszystkim gościom serdecznie dziękujemy za zainteresowanie i tak liczne przybycie. Zapraszamy na kolejne przedsięwzięcia organizowane przez nasz Instytut oraz Koło Naukowe Historyków.

 

 

Kontakt

Instytut Historii i Politologii
Akademia Pomorska w Słupsku

ul. Arciszewskiego 22a
76-200 Słupsk

Sekretariat Instytutu
mgr Ewa Skrzypczyk
Pokój nr 47
Telefon: 59 840 53 24
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.